Ožujak 2015

05.03.2015 (Četvrtak)

Klanjanje pred Presvetim

17:30 - 18:30

U četvrtak, 5. 3. 2015. u 17,30 h imat ćemo klanjanje pred Presvetim i moliti za svećenička zvanja.

Opširnije …

07.03.2015 (Subota)

SUSRET ZA IZVIDNIKE

11:30 - 12:30

Na prvu subotu, 7. 3. 2015. u 11,30 h bit će susret i predavanje za Izvidnike. Poslije susreta bit će Nutelijada. Trebaju doći svi članovi.

Opširnije …

09.03.2015 (Ponedj.)

Kateheze 1-5 razred

14:00 - 16:00

* 14 h -  1. RAZRED - Tema kateheze:Objašnjavanje Križnog puta (po slikama)

* 15 h -  2. RAZRED - Tema kateheze:Objašnjavanje Križnog puta (po slikama)

* 15 h -  3. RAZRED - Tema kateheze: Objašnjavanje Križnog puta (po slikama)

* 16 h -  4. RAZRED - Tema kateheze: 10 Božjih zapovijedi(prezentacija)

* 16 h -  5. RAZRED - Tema kateheze:Isus uskrisuje Lazara (grupni rad)

Opširnije …

10.03.2015 (Utorak)

Kateheze 6-8 razred

09:00 - 10:00

* 9 h - 6. RAZRED - Tema kateheze:Vjerujem u život vječni(prezentacija)

* 9 h - 7. RAZRED - Tema kateheze:Sakrament ženidbe

* 10 h -  8. RAZRED- Tema kateheze: 4. žalosno otajstvo(prezentacija)

Opširnije …

Studentski utorak

17:30 - 18:30

* 17, 30 h - Studentski utorak – Krunicu predmole studenti

Opširnije …

11.03.2015 (Srijeda)

Predavanje za mlade iz pokreta BIOS

20:00 - 21:00

* 20 h Predavanje za mlade iz pokreta BIOS, tema: Animator kao uzor

Opširnije …

12.03.2015 (Četvrtak)

Klanjanje pred Presvetim

17:30 - 18:30

Na drugi četvrtak u mjesecu, 12. 3. 2015. u 17,30 h na klanjanju ćemo moliti za naše bračne i obiteljske zajednice.

Opširnije …

13.03.2015 (Petak)

Vjeronauk za prvopričesnike

15:00 - 16:00

* 15 h Vjeronauk za prvopričesnike; tema: Sedam glavnih grijeha

Opširnije …

14.03.2015 (Subota)

Aktivnosti u župi subotom

09:00 - 12:30

* 9 h KRIZMANICI – Tema kateheze:Sakramenti (Krštenje, potvrda, Euharistija i ispovijed (br. 163-211.)

* 9 h – Ministrantska zajednica Zvono (zelena boja – milost), grupni rad: Uvođenje ministranata u služenje zajednici

* 9, 30 h Molitvena zajednica – Ružarij (tamnoplava boja - život)

* 9, 30 h Biblijsko-liturgijska zajednica čitača -Logos (ljubičasta boja - istina)

* 10 h Karitativno-misijska zajednica -Apostoli ljubavi (crvena boja - ljubav),

*  10, 30 h Zajednica malih animatora – Anima (narančastaboja - pravda)

*  11 h - Pjevačka zajednica - Blizanac (žuta boja – svetost), predstavljanje nedjeljnihčitanja, izbor pjesama i  proba pjevanja

Opširnije …

16.03.2015 (Ponedj.)

Kateheze 1-5 razred

09:00 - 11:00

* 9 h -  2. RAZRED - Tema kateheze: Sv. Josip i Blagovijest (prezentacija)

* 9 h -  3. RAZRED - Tema kateheze: Sv. Josip i Blagovijest (prezentacija)

* 10 h -  4. RAZRED - Tema kateheze: Priprema zasakrament pomirenja(prezentacija)

* 10 h -  5. RAZRED - Tema kateheze: Sv. Josip i Blagovijest (prezentacija)

* 9 h -  1. RAZRED - Tema kateheze:Sv. Josip i Blagovijest (prezentacija)

Opširnije …

17.03.2015 (Utorak)

Kateheze 6-8 razred

15:00 - 16:00

* 15 h - 6. RAZRED - Tema kateheze:Sv. Josip i Blagovijest (prezentacija)

* 15 h - 7. RAZRED - Tema kateheze:Sv. Josip i Blagovijest (prezentacija)

* 16 h -  8. RAZRED- Tema kateheze:Sv. Josip i Blagovijest (prezentacija)

Opširnije …

Studentski utorak

17:30 - 18:30

* 17, 30 h - Studentski utorak – Krunicu predmole studenti

Opširnije …

21.03.2015 (Subota)

Aktivnosti u župi subotom

09:00 - 11:00

* 9 h KRIZMANICI – Tema kateheze:Sakramenti i sakramentali (Bolesničko pomazanje, sveti red i ženidba, br. 212-236.)

* 9 h – Ministrantska zajednica Zvono (zelena boja – milost), grupni rad: Živjeti iskustvo Crkve u župnoj zajednici

* 9, 30 h Molitvena zajednica – Ružarij (tamnoplava boja - život)

* 9, 30 h Biblijsko-liturgijska zajednica čitača -Logos (ljubičasta boja - istina)

* 10 h Karitativno-misijska zajednica -Apostoli ljubavi (crvena boja - ljubav),

*  10, 30 h Zajednica malih animatora – Anima (narančastaboja - pravda)

*  11 h - Pjevačka zajednica - Blizanac (žuta boja – svetost), predstavljanje nedjeljnihčitanja, izbor pjesama i  proba pjevanja

Opširnije …

23.03.2015 (Ponedj.)

Kateheze 1-5 razred

14:00 - 16:00

* 14 h -  1. RAZRED - Tema kateheze: Cvjetnica i Veliki tjedan (prezentacija)

* 15 h -  2. RAZRED - Tema kateheze: Cvjetnica i Veliki tjedan (prezentacija)

* 15 h -  3. RAZRED - Tema kateheze: Cvjetnica i Veliki tjedan (prezentacija)

* 16 h -  4. RAZRED - Tema kateheze: Sakrament krštenja i Euharistije (prezentacija)

* 16 h -  5. RAZRED - Tema kateheze:Cvjetnica i Veliki tjedan (prezentacija)

Opširnije …

24.03.2015 (Utorak)

Kateheze 6-8 razred

09:00 - 10:00

* 9 h - 6. RAZRED - Tema kateheze: Cvjetnica i Veliki tjedan (prezentacija)

* 9 h - 7. RAZRED - Tema kateheze: Cvjetnica i Veliki tjedan (prezentacija)

* 10 h - 8. RAZRED- Tema kateheze: Cvjetnica i Veliki tjedan (prezentacija)

Opširnije …

Studentski utorak

17:30 - 18:30

* 17, 30 h - Studentski utorak – Krunicu predmole studenti

Opširnije …

25.03.2015 (Srijeda)

Klanjanje pred Presvetim za mlade iz BIOS

20:00 - 21:00

* 20 h Klanjanje pred Presvetimza mlade iz pokreta BIOS

Opširnije …

27.03.2015 (Petak)

Uskrsna ispovijed za sve uzraste

17:00 - 19:00

* 17 h Uskrsna ispovijed za sve uzraste u našoj župi

*17, 30 Pobožnost križnoga puta

* 18 h Misa

* 19 hUskrsna ispovijed za sve uzraste u našoj župi

Opširnije …

28.03.2015 (Subota)

Aktivnosti u župi subotom

09:00 - 12:30

* 9 h KRIZMANICI – Tema kateheze:Sveci i mučenici (br. 237- 245)

* 9 h – Ministrantska zajednica Zvono (zelena boja – milost): Dogovor i raspored za Veliki tjedan

* 9, 30 h Biblijsko-liturgijska zajednica čitača -Logos (ljubičasta boja - istina)

* 10 h Karitativno-misijska zajednica -Apostoli ljubavi (crvena boja - ljubav); Podjela Paketa ljubavi

*  11 h - Pjevačka zajednica - Blizanac (žuta boja – svetost): Priprema za Cvjetnicu i Veliki tjedan

* 12 h – Uskrsna ispovijed za vjeroučenike

*17, 30 Krunica

* 18 h Misa

Opširnije …