Župni oglasi 32. N/g. ( 12. studenog, 2023.)

• Tribina za mlade MiViDiMo: 16. studenog katedralna dvorana 20h, tema: Nije sve crno. Predavač: vlč. Odilon Singbo

• U okviru Tropletovih dana kulture 2023, u srijedu 15. studenoga u 19 sati, u kripti župne crkve sv. Petra i Pavla u Mostaru, održat će se koncert duhovne glazbe, a sudjelovat će mladi vokalno instrumentalni sastavi i bendovi s područja Hercegovine. Plakat imate na oglasnoj ploči.

• Radovi na crkvi: Dragi vjernici i dobročinitelji ovim putem obavještavamo o završetku prve faze izolacije na crkvi. Koštala je 35.500 KM. Drugu fazu nastavljamo kad vrijeme dopusti ( 85.000 KM). Fasadu za vanjski dio radit ćemo nakon izolacije. ( 160.000 KM). Hvala iskreno svim dobročiniteljima!

• Sanaciju od požara smo započeli do sad nas je sve koštalo preko 7.000 KM. Imamo još hodnik završiti. Hvala svima koji su sudjelovali u sanaciji do sad.

• Obiteljski susret: Subota 25. studenog održat ćemo obiteljski susret. Pozivamo da na ovaj susret dođe cijela obitelj. Susret ćemo započeti sv. Misom, a poslije nastaviti u velikoj dvorani zajedničko druženje. Na ovom susretu dogovorit ćemo i obiteljsku duhovnu obnovu koja će biti u našoj župi u prosincu.

• Katolički kalendari za 2024: Na mjestu za tisak imate nabaviti kalendare za 2024. g. 12 listova po 5KM. jedno lisni 1 KM, naljepnice za blagoslov obitelji gratis, dječje misijske molitvenike s krunicom od 5KM, džepni kalendar 2KM, Stolni kalendar 2,5KM, Litanije puta 1,5 KM. Novac stavite u kasicu za tisak. Hvala!

Raspored misa

Mise nedjeljom:

8, 10 i 18 sati

Radnim danom:

Ponedjeljak u 7.30 sati

Utorak – subota u 18.00 sati

Svetkovine u gradu Mostaru:

Kada se slave zaštitnici župa grada Mostara Sveta Misa u našoj župi je u 17.00, a iza Svete Mise je pobožnost.

Prosinac:

Zornice u 6 sati.

Pobožnosti:

Svaki dan sveta krunica u 17.30!

Svaki četvrtak Euharistijsko klanjanje u 17.30!

Svaki Prvi Petak u mjesecu Euharistijsko klanjanje u 20 sati!