Župni oglasi, 2. Nedjelja Došašća ( 10. prosinac, 2023.)

  • Prošle nedjelje našu je župu posjetio sv. Nikola i podijelio 350 darova našoj djeci koja su redovita na svetim misama.
  • Prijave za blagoslov obitelji traju do 17.12. Popunjaju obitelji koji nisu prošle godine popunili. Na oglasnoj ploči ima popis onih koji su popunili za blagoslov prošle godine. Blagoslov započinjemo 2. 1. 2024.
  • Svete mise u našoj župi su na Božić u 8 i 10, na sv. Stjepana u 18, sv. Ivana u 17 sati i župa sv. Ivana ap. i ev. tada proslavlja 30. godina župe.
  • Karitativne akcije u došašću: 1. Paket Ljubavi u iznosu 30 KM ili po svojim mogućnostima. Možete dati novčano ili donijeti namirnice u vrijeme rada ureda ili iza zornica. 2. Milostinja na zornicama za izgradnju crkve. Unaprijed hvala svima.
  • Proba dječjeg zbora za mjuzikl je u srijedu u 17 sati.
  • Iduću nedjelju je susret za mlade iza večernje svete mise. Pab qviz prijavite se na vrijeme ( don Luki ili na instagram župe)
  • Nedjelja Caritasa: Molimo sve djevojke i žene koje mogu da naprave kolače i donesu u subotu između 17 i 19 sati kako bi naši mladi rasporedili za nedjeljne svete mise. Naši mladi su za iduću nedjelju pripremili razne suvenire pa možete kupnjom dati svoj prilog za caritas.
  • Ispovijed: Za djecu je subota 16. 12. u 12 sati, a za odrasle ponedjeljak 18. 12. u 19 sati. Ostale župe imate raspored u glasniku, na oglasnoj ploči i na web stranici.
  • Ispovijed bolesnih i starijih po obiteljima je u četvrtak 14.12. od 9 do 12 sati.
  • Prošlim tjednom smo završili službeno s vjeronaukom. Djeca su dužna redovno dolaziti na svete mise. Prvopričesnici i krizmanici preko odmora imaju zadaću naučiti molitve koje su im predviđene za sakramente.

Raspored misa

Mise nedjeljom:

8, 10 i 18 sati

Radnim danom:

Ponedjeljak u 7.30 sati

Utorak – subota u 18.00 sati

Svetkovine u gradu Mostaru:

Kada se slave zaštitnici župa grada Mostara Sveta Misa u našoj župi je u 17.00, a iza Svete Mise je pobožnost.

Prosinac:

Zornice u 6 sati.

Pobožnosti:

Svaki dan sveta krunica u 17.30!

Svaki četvrtak Euharistijsko klanjanje u 17.30!

Svaki Prvi Petak u mjesecu Euharistijsko klanjanje u 20 sati!