Župni oglasi, 13. N/g. ( 2. srpanj, 2023)

PROSLAVA SV. TOME – ŽUPNA SVETKOVINA

Braćo i sestre ova tri dana se duhovno pripravljamo za našu župnu svetkovinu.  Sutra 3. srpnja je zaštitnik naše župe sv. Toma apostol. Svečana sv. Misa je u 19 sati , prije toga pobožnost i ispovijed pola sata. Potičem ovogodišnje prvopričesnike i krizmanike da se ispovjede.  Poslije sv. Mise u krugu naše crkve bit će župno zajedništvo, druženje. Nemojmo se razilaziti. Pozovimo i svoju rodbinu i prijatelje . U 21 sat u novoj crkvi bit će veliki koncert duhovne glazbe kojeg ne treba propustiti. Na koncertu ćemo proglasiti i pobjednika dječjeg Oratorija. Svi koji planirate donijeti nešto slatko, slano ili piće to sutra možete učiniti od 9 sati. Bilo bi dobro ako se može sve to donijeti do 12 sati, ako netko ne može onda do 18i30. Hvala svima koji su se uključili ili će se uključiti u župnu proslavu.

Od 4. 7 prelazimo na ljetni raspored sv. Misa. Radnim danom u 7i30, a nedjeljom u 8 i 10. Večernjih misa nema kroz ljeto. Župni ured radi samo ujutro iza svete mise i nedjeljom. Na telefon zvati samo ako je bolesnik ili smrtni slučaj.

Raspored misa

Mise nedjeljom:

8, 10 i 18 sati

Radnim danom:

Ponedjeljak u 7.30 sati

Utorak – subota u 18.00 sati

Svetkovine u gradu Mostaru:

Kada se slave zaštitnici župa grada Mostara Sveta Misa u našoj župi je u 17.00, a iza Svete Mise je pobožnost.

Prosinac:

Zornice u 6 sati.

Pobožnosti:

Svaki dan sveta krunica u 17.30!

Svaki četvrtak Euharistijsko klanjanje u 17.30!

Svaki Prvi Petak u mjesecu Euharistijsko klanjanje u 20 sati!