Župni oglasi XI. N/g. (16. lipanj, 2024.)

  • Ponedjeljak: započinjemo Ljetni oratorij. Molimo svu djecu koja su se prijavila od 5 do 8 razreda da na vrijeme dođu. Vrijeme trajanja je svaki dan od 8 do 13 sati. Neka djeca ponesu presvlaku i doručak.
  • Tombole za koncert možete nabaviti svaki dan iza svetih misa po cijeni od 5KM. Prihodi idu za izgradnju crkve i uređenje dvorišta.
  • Ljetne su temperature i sve molimo za dolično oblačenje kod dolaska na svete mise i u župni ured. Nedopustivo je dolaziti u kratkim hlačama, japankama, suknjama poviše koljena i majicama s tregerima!
  • Molimo da što prije upišete misne nakane za srpanj jer u srpnju izlazi samo jedan broj župnog Glasnika!
  • Draga braćo i sestre vidi li ste ovih dana da se dogodio čin svetogrđa u našoj župi. Zato kao župnik nalažem cjelodnevno euharistijsko klanjanje kao zadovoljštinu Bogu za počinjeno svetogrđe u našoj župi. Bilo bi lijepo da  sve obitelji iz župe a i ostali vjernici tijekom dana nađu desetak minuta i dođu u crkvu učiniti zadovoljštinu. Molim sve one koji mogu i žele da se u župnom uredu do srijede večer zapišu da će po pola sata čuvati izloženo Presveto u crkvi. Presveto će bit izloženo u četvrtak 20. 6. od 8i30 do 18 sati!
  • Ženidbeni navještaj: Crkveni brak žele sklopiti; Mario Tomić i Jelena Rajić Mišković. Vjenčanje predviđeno 22.6. u crkvi sv. Petra i Pavla. Ako netko zna za neku ženidbenu zapreku neka javi u župni ured.

Raspored misa

Mise nedjeljom:

8, 10 i 18 sati

Radnim danom:

Ponedjeljak u 7.30 sati

Utorak – subota u 18.00 sati

Ljetni raspored svetih misa
(4.7.2024. – 1.9.2024.):

Mise nedjeljom:

8, 10 i 20 sati

Radnim danom:

Ponedjeljak, srijeda i petak u 7 sati (jutro)

Utorak, četvrtak i subota u 20 sati (večer)

Župni ured u srpnju i kolovozu radi samo iza svetih misa!

Svetkovine u gradu Mostaru:

Kada se slave zaštitnici župa grada Mostara Sveta Misa u našoj župi je u 17.00, a iza Svete Mise je pobožnost.

Prosinac:

Zornice u 6 sati.

Pobožnosti:

Svaki dan sveta krunica u 17.30!

Svaki četvrtak Euharistijsko klanjanje u 17.30!

Svaki Prvi Petak u mjesecu Euharistijsko klanjanje u 20 sati!